facebook.pl/joyfitnessmielecVideo tour

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, pozytywnej energii i wartości, które spowodują, że będziesz chciał zawsze przychodzić do pracy;
  • Umowę o pracę;
  • Szkolenia, doszkalania, konsultacje;
  • Premię sprzedażową.

Oczekujemy:

  • Współtworzenia dobrej atmosfery w JOY Fitness Club;
  • Zapewnienia najlepszej jakości obsługi naszych Klubowiczów na terenie Klubu, bycia ich doradcą, przewodnikiem po Klubie;
  • Dbania o porządek na stanowisku;
  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych.

Wymagamy:

  • Dbania o zachwycającą jakość obsługi Klienta;
  • Budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami;
  • Ogromnej niesłabnącej motywacji do pracy;
  • Pozytywnego zainteresowania ludźmi i osiąganymi przez nich rezultatami;
  • Chęci do ciągłego samorozwoju;
  • Poczucia odpowiedzialności;
  • Dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym)
  • Uśmiechu na co dzień! :)

Zainteresowanych pracą prosimy o przesłanie swojego  CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres:

Instruktorów fitness / instruktorów tańca

Zadania:

  • Prowadzenie zajęć grupowych typu: dance, zumba, TBC, BPU, step oraz inne nowoczesne formy gimnastyki;
  • Prowadzenie zajęć ruchowych dla różnych grup wiekowych;
  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta;
  • Kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy instruktora oraz uprawnienia do wykonywania zawodu, znajomość branży fitness;
  • Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne (warunek konieczny);
  • Nastawienie na realizację celów;
  • Dyspozycyjność, otwartość, umiejętność pracy pod presją, pozytywne nastawienie, charyzma,
  • Wysoka kultura osobista w zachowaniu wobec klientów,

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia i pracę w młodym zespole;
  • Możliwość zdobycia certyfikatów i uprawnień trenerskich niezbędnych do wykonywania pracy na tym stanowisku;
  • Pakiet wielopoziomowych szkoleń;
  • Pełne wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

Zainteresowanych pracą w najlepszym klubie fitness w mieście, prosimy o przesłanie swojego  CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: