Skutki uboczne stosowania produktu Levasan żel apteka

Po Nałożeniu Levasan może powodować pewne skutki uboczne. Najczęściej występują reakcje miejscowe, takie jak wysypka lub swędzenie skóry. Tylko rzadko wymawiane systemowe skutki uboczne pojawiają się, które występują głównie wtedy, gdy duża liczba Levasan opinie z forum są używane® przez długi okres czasu.

Do tego dolegliwości przewodu pokarmowego, układu odpornościowego i oddechowego należą.

Nie używać Levasan jest dozwolone® w przypadku Nadwrażliwości składa się na substancję czynną Diklofenak lub jeden z pozostałych składników leku.

Ponadto, kobietom w ciąży wolno stosować w ostatnich trzech miesiącach Ciąży nie Levasan opinie z forum, jak mieć negatywny wpływ na nienarodzone dziecko nie jest wykluczone.

Również w poprzedzone ciąży chodzę miesięcy i podczas laktacji Levasan należy®, ale tylko w ostateczności i tylko wtedy odbywać się pod nadzorem lekarzy.

U dzieci w wieku do 14 lat produkt nie może być stosowany również. Również w przypadku zapalenia lub zakażenia skóry lub na otwarte stanowisko (większe, ale też małe obrażenia) lub na błony śluzowe (np. oczu lub nosa) nie można stosować Levasan.

Oprócz wymienionych istnieją bezwzględne przeciwwskazania i inne choroby/ stanu, w którym Levasan należy stosować tylko z zachowaniem szczególnej ostrożności i pod nadzorem lekarza. W tym chorób układu oddechowego, takich jak astma.

Więcej informacji na ten temat

Przegląd wszystkich tematów z dziedziny można znaleźć w sekcji leki: leki A-Z

Zrzeczenie Się Odpowiedzialności. Zwracamy uwagę na to, że lekarstwa nigdy nie obalony samodzielnie, bez konsultacji z lekarzem, lub zmiany mogą być zaplanowane.

Proszę zwrócić uwagę na to, że możemy wzrastać w naszych tekstach nie pretenduje do kompletności lub dokładności. W wyniku ostatnich wydarzeń dane mogą być nieaktualne.