1kv Przejezdne podesty

0
512
Rate this post

Jak zbudować bezpieczny podest?

Jeżeli chcemy czuć się bezpiecznie, pewnie i stabilnie w trakcie wykonywania różnego typu prac na wysokościach powinniśmy sprawić sobie odpowiednią platformę. Profesjonalne, składane i rozkładane podesty przeznaczone do tego typu zastosowań z pewnością znajdziemy w każdym liczącym się markecie budowlanym. Jednak tego typu konstrukcję z łatwością możemy również wykonać sami.
Pracę powinniśmy rozpocząć od przygotowania projektu. Jeżeli będziemy już pewni, co do tego jak ma wyglądać tego typu platforma, możemy zacząć się zastanawiać nad tym, z jakich materiałów powinniśmy ją wykonać. Najczęściej w pracach budowlanych wykorzystuje się podesty aluminiowe lub, jeżeli niezbędny jest naprawdę bardzo duży udźwig, stalowe. Zwłaszcza stalowe konstrukcje należą do najbardziej wytrzymałych, niemniej jednak są one zazwyczaj niezwykle ciężkie. Dlatego, jeżeli zależy nam na składanej platformie, którą moglibyśmy wykorzystywać przy wielu różnych projektach, lepiej wybrać materiały lżejsze i łatwiejsze w transporcie.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna