BOHEMA HOTEL & SPA – BYDGOSZCZ

0
440
Rate this post

Na skraju trzystuletniego parku Kazimierza Wielkiego, w samym centrum Bydgoszczy, w dziewiętnastowiecznej kamienicy usytuowany jest najbardziej luksusowy pięciogwiazdkowy hotel w mieście. Hotel Bohema dysponuje 20 pokojami i 3 apartamentami, które są zróżnicowane pod względem aranżacji wnętrz. W każdym wnętrzu wiernie odtworzono sztukaterie, stylowe tapety,tkaniny i dywany. Meble są zaprojektowane tak, aby dobrze komponowały się z historycznymi wnętrzami a detale takie ja żyrandole czy lampy zostały dokładnie dobrane, aby nie powodowały niepotrzebnych dysonansów.
W hotelu jest też sala konferencyjna na 60 osób, więc zorganizowanie konferencji czy szkolenia nie przedstawia żadnego problemu.
W kawiarni i restauracji panuje pełna elegancja, kelnerzy podają do stołu w białych rękawiczkach, a dla koneserów jest do dyspozycji piwniczka pełna wybornych win i najlepszych szampanów, a także specjalna sala do palenia cygar. W hotelu dostępna jest też strefa SPA, gdzie można się zrelaksować w basenie, saunie czy jacuzzi?oprócz tego są także gabinety masażu i kosmetyczne. Słowem, kto musi zatrzymać się w Bydgoszczy i lubi luksus powinien skorzystać z oferty Bohema Hotel & SPA.