DWOREK WAPIONKA ? GÓRZNO

0
545
Rate this post

Dworek Wapionka to hotel składający się z trzech budynków złożonych w łańcuch wzajemnie się uzupełniających unikatowych ?klejnotów? i tak STARY DWOREK to odrestaurowana dwustuletnia chałupa czarująca konstrukcją z drewnianych bali; drugi to nowo wybudowany DWOREK POD STRZECHĄ z drewnianych bali i polnego kamienia; a trzeci to STARY MŁYN, w którym znajduje się restauracja serwująca potrawy z kuchni polskiej.
Dworek Wapionka oferuje 16 pokoi na 34 miejsca noclegowe, każdy pokój ma aneks jadalny. Są też 3 sale konferencyjne na łącznie 100 jest miejsc, więc zorganizowanie w Dworku konferencji, szkolenia czy też imprezy integracyjnej nie sprawia żadnego problemu.
W sezonie letnim do dyspozycji gości jest ( nieodpłatnie) sprzęt wędkarski, łodzie, kajaki, rowery? można też skorzystać z dodatkowych usług takich jak: przejażdżka bryczką, wozem drabiniastym lub zimową porą saniami. Organizowane też są biesiady parkowe z ogniskiem i chłopskim jedzeniem oraz bitwy paintball?
Dworek znajduje się na terenie Górzanieńsko ? Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, w którym jest 6 rezerwatów przyrody, więc miłośnicy natury będą mieli, co pooglądać.