Jest oficjalny skład ZKŻ Kronopol

0
865
Rate this post

Jest oficjalny skład ZKŻ Kronopol

Jest dopiero połowa listopada, a już znany jest skład ZKŻ Kronopol na nastepny sezon. Gratuluję prezesowi. A jeszcze zdążył pojechać z juniorami na Wyspy Kanaryjskie.

Pozostał, z czego się bardzo cieszę, trzon drużyny. Doszli Rafał Dobrucki i Charlie Gjedde. Myślę, że jest to dobre uzupełnienie tegorocznego składu. Na pewno obaj są zdecydowanie lepsi niż P. Świderski.

Mamy bardzo rozbudowaną grupę juniorów. Raczej pewne miejsce ma Grześ Zengota (choć reszta wychowanków depcze mu po piętach). Wśród zagranicznych juniorów przodują Ricky Kling, Nicolai Klindt i Artiem Wodjakow. Pozostali raczej nie będą brani pod uwagę.

Podsumowując, jestem zadowolony z tego składu i z optymizmem patrzę w przyszły sezon. Cel minimum, to spokojne miejsce w szóstce. Myślę jednak, że mamy realną szansę na pierwszą czwórkę. Mam nadzieję, że Fredi i PUK pogodzą starty w GP z jazdą w lidze i znów będą pewnymi punktami drużyny.

Teraz wypada czekać na to co wykombinują inne kluby. Praktycznie gotowe składy mają Toruń i Leszno. Ciekawy zespół szykuje się w Rzeszowie. Strasznie nadmuchany balon jest w Częstochowie – nie wróżę im nic dobrego. Wrocław zbiera swoich średniaków (dobrze, że chociaż Crumpa utrzymali), Gorzów cały czas chwali się kto u nich podpisze (na razie mają drugą linię, a jakoś nie wierzę, że Gollob pojedzie w Stali). Tarnów to totalna niewiadoma.