Kredyt konsolidacyjny – oszczędnmości w budżecie domowym

0
750
Rate this post

Kredyt konsolidacyjny daje Ci pełną swobodę zarządzania Twoimi zobowiązaniami finansowymi. Możesz je zamienić na jeden tańszy kredyt i obniżyć wysokość spłacanych rat. Kredyt refinansowy to ogromne oszczędności, a przy tym wygoda anonse sex.

Przeznaczenie kredytu

Spłata detalicznych zobowiązań finansowych, tj.: debet w rachunku osobistym, zadłużenie na karcie kredytowej, pożyczka gotówkowa, kredyt samochodowy, kredyt konsumpcyjny, kredyt mieszkaniowy.W ramach kredytu możesz uzyskać również środki na sfinansowanie potrzeb mieszkaniowych oraz na inny, dowolny cel, również na spłatę kredytów gospodarczych. W ramach kredytu konsolidacyjnego możesz także uzyskać środki na sfinansowanie potrzeb mieszkaniowych, jak i na dowolny cel. Oszczędność – możesz zmniejszyć swoje miesięczne płatności nawet o 70%! Kredyt konsolidacyjny jest oprocentowany korzystniej niż inne kredyty konsumpcyjne czy zadłużenia na karcie kredytowej. Korzystając z pomocy naszego Doradcy Kredytowego mogą Państwo porównać oferty różnych banków i dowiedzieć się o plusach i minusach umów kredytowych. Pomożemy Państwu załatwić wszelkie formalności związane z kredytem konsolidacyjnym i w rezultacie pozbyć się drogich kredytów, oferując jeden tańszy, najbardziej dopasowany do Państwa sytuacji finansowej.

Zamiast pamiętać o wielu wysokich ratach kredytowych w różnych bankach mogą Państwo spłacać, co miesiąc jedną ratę znacznie korzystniej oprocentowanego kredytu konsolidacyjnego.

Waluta: CHF, USD, EUR, PLN

Sprawdź! Ile możesz zaoszczędzić.