Loty do Londynu

0
417
Rate this post

Londyn- stolica Wielkiej Brytanii. Miasto pamiętające odległe czasy, będące świadkiem wielu historycznych wydarzeń. To z pewnością miejsce warte odwiedzenia. Okazuje się, że jest on w  zasięgu naszej ręki, a możemy się tam dostać w zaledwie dwie godziny!
Loty do Londynu są w obecnych czasach tak popularne i tak tanie, że coraz więcej osób wybiera to miasto jako cel swoich weekendowych wypraw. I słusznie.
Niewiele mamy w Europie miast, które mają do zaoferowania turystom równie wiele, co Londyn. Każda ulica tego miasta tchnie historią. Big Ben, budynek parlamentu, zamek królowej, czy słynne więzienie Tower to tylko najpopularniejsze z zabytków tego miasta.
Ci, którzy za historią nie przepadają, mogą skorzystać z tego, co Londyn oferuje zakupoholikom.  Butiki modnych projektantów, wielkie galerie handlowe to raj dla pragnących wydać sporo pieniędzy!
Sporą „zaletą” Londynu jest bliskość rodziny królewskiej. Ludzie, pragnący obcowania z monarchią na co dzień, mogą, przy odrobinie szczęścia, ujrzeć na własne oczy Królową. Monarchia jest wielką zaletą Wielkiej Brytanii i przyciąga do niej tłumy turystów.
Londyn z pewnością jest miejscem wartym odwiedzenia i co najlepsze, leży w zasięgu możliwości przeciętnego człowieka. Warto zastanowić się nad krótką, spontaniczną podróżą w to niesamowite miejsce.