Loty Warszawa Barcelona

0
487
Rate this post

Barcelona

Barcelona to miasto położone nad brzegiem Morza Śródziemnego w północno-wschodniej części Hiszpanii. Miasto posiadające wiele atrakcji turystycznych, bardzo otwarte na przybyszów z różnych stron. Loty Warszawa Barcelona odbywają się prawie każdego dnia, są to loty bezpośrednie do Barcelony, co za tym idzie, loty tanie, oraz loty z przesiadką. Loty bezpośrednie trwają około trzy i pół godziny, natomiast loty z przesiadką mogą trwać nawet do ośmiu godzin.
Bez przesiadki do Barcelony dolecimy z pięciu miast Polski, z Warszawy, Katowic, Poznania, Gdańska i Krakowa. Dzisiaj proponuje się loty tanie już od około 200 złotych w obie strony. Tego rodzaju propozycje bardzo zachęcają ludzi do podróżowania, tym bardziej, że kierunek do Barcelony jest bardzo atrakcyjny.
Zawsze więc możemy w odpowiednich wyszukiwarkach internetowych znaleźć odpowiednie dla nas propozycje i od razu je zarejestrować.
Loty Warszawa Barcelona to również loty tanich przewoźników. Na ogół loty tanie to również loty bezpośrednie, czyli w bardzo krótkim czasie możemy znaleźć się na miejscu. Decydując się na ten kierunek loty, wybieramy podróż do miejsca bardzo atrakcyjnego i ciekawego, leżącego w niedalekiej odległości od Pirenejów. Dlatego też kierunek do Barcelony jest kierunkiem nie tylko popularnym latem ale także i w okresie zimowym.
Zimą podąża tam wielu amatorów sportów zimowych.
Lotnisko w Barcelonie jest bardzo dużym lotniskiem, jest ono drugim miejscem przyjmowania samolotów w Hiszpanii po lotnisku Barajas w Madrycie. Tani przewoźnicy jednak rzadko tam lądują.