Loty Wrocław Paryż

0
450
Rate this post

Cudowne miasto Paryż

Paryż miasto zakochanych, cudowne i wspaniałe, marzenie wielu pań. Dzisiaj loty do Paryża nie kosztują już tak wiele, zawsze można więc bez problemu zorganizować jakąś gotówkę by polecieć tam choć na chwilę.
Loty Wrocław Paryż to loty bezpośrednie, trwające niecałe dwie godziny lub loty z przesiadką możliwe nawet do dziewięciu godzin. Koszt lotów bezpośrednich to około dwieście złotych w obie strony, istnieje nawet przewoźnik, który nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Loty Wrocław Paryż to wyloty trzy razy w tygodniu. Zawsze poszukując tanich opcji możemy znaleźć tanie warianty, wcześniej szukając na odpowiednich internetowych wyszukiwarkach.
Lotnisko we Wrocławiu to port lotniczy Wrocław Strachowice, który leży 10 km od centrum miasta. Wspomniany port lotniczy obsługuje wiele linii lotniczych w tym również połączenia do Paryża i z Paryża. Jest to lotnisko bardzo przyjazne pasażerom. Uważane za jedno z największych na terenie Polski. Bezpośrednio przy lotnisku znajduje się parking na samochody dla pasażerów. Samoloty wylatujące z tego lotniska do Paryża, kończą swoją podróż na lotnisku Roissy-Charles de Gaulle. Lotnisko to przyjmuje wszystkie loty z Wrocławia i również jest tak zorganizowane, że turyści mile wspominają pobyt na tym właśnie lotnisku. Z tego lotniska można łatwo dostać się do centrum Paryża. Wynajmując wcześniej odpowiednie noclegi, możemy liczyć na bardzo miły i niedrogi pobyt w tym mieście. Paryż od zawsze był miastem cudownym, jest miastem, w którym można spędzić czas o każdej porze roku.