Maść na przebarwienia potrądzikowe

0
458
Rate this post

Substancje Pomocnicze
Następujące leki organizacji nie aktywne składniki, które w lek:

Kwas akrylowy polymerisat
Capryl- Kwas-Ester Alkoholu, Tłustego
woda oczyszczona
Alkohol izopropylowy
Parafina
Perfumy krem
Glikolu propylenowego

Wprowadzenie

Levasan żel apteka asortyment produktów. Jest to żel z substancją czynną Diklofenak, który jest przedstawiony tutaj w postaci Diklofenaku.

On należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i ma działanie przeciwbólowe (działanie przeciwbólowe) i anty-utleniające (działanie przeciwzapalne).

Oprócz terapeutycznie składnika aktywnego różne substancje pomocnicze (Цетомакрогол, alkohol izopropylowy, Paraffinum, полиакриловой tłuszczowych i glikolu propylenowego), a także aromatyczne i smakowe dodatki w Levasan opinie z forum nie zawierają.

Levasan w aptekach i przepis jest obowiązkowa i musi być stosowany tylko na zlecenie lekarza. W 1 g żelu 11,6 mg Diklofenaku диэтиламин zawiera soli, co odpowiada 10 mg Diklofenaku sodu. Levasan żel apteka dostępny jest w opakowaniu o pojemności 50ml, 100ml i 1000мл.

Z powodu swojego efektu przeciwbólowego i jednoczesnego ograniczenia reakcji zapalnej Levasan opinie z forum pochodzi® zwłaszcza w lekkiej, średniej i silnej bolesnych chorób układu mięśniowo-szkieletowego.

Obszary zastosowania