Napastnik kompletny. But idealny

0
779
Rate this post

Napastnik kompletny. But idealny

Jego nazwisko znów jest na ustach wszystkich. Zachwycają się nim fachowcy na całym świecie. W ostatnich latach rozwinął się niesamowicie. Czy już dzisiaj można powiedzieć, że jest napastnikiem kompletnym? Umiejętność gry bez piłki, soczysty strzał obiema nogami, rewelacyjna technika użytkowa. Te wszystkie cechy pokazał w ostatnim meczu, dlatego nie ma chyba na świecie kibica, który nie widziałbym tego trafienia. Piłkarski majstersztyk!

Duże umiejętności to nie wszystko. Na końcowy sukces składa się mnóstwo czynników. My dzisiaj opowiemy nieco o sprzęcie, który kapitan Reprezentacji Polski ma na nogach. Chcemy przedstawić wam buty Nike Hypervenom Phantom. Robert Lewandowski nie bez powodu im zaufał. Zostały specjalnie zaprojektowane dla zawodników ofensywnie usposobionych, którzy często wdają się w pojedynki z obrońcami. Nie tylko gwarantują maksymalną zwinność, ale dają poczucie pewności w sporym tłoku. A sami dobrze wiemy, że Lewandowski lubi długo utrzymać się przy piłce.

W tych butach każdy element został dopracowany do perfekcji. Na pierwszy ogień idzie cholewka. Dość specyficzna, ale podpisujemy się pod nią obiema rękami. Do jej produkcji użyto najwyższej klasy materiału syntetycznego. Słyszeliście o technologii NikeSkin? To właśnie ona jest odpowiedzialna za dopasowanie cholewki do stopy. Dzięki tej technologii mamy… drugą skórę. Komfort to podstawa. Dlatego but waży zaledwie 190 gramów, a jednocześnie zapewnia stabilność na boisku, czego potwierdzeniem jest specyfika gry Roberta Lewandowskiego. Ponadto, koniecznie trzeba wspomnieć o cienkiej warstwie, dzięki czemu stopa znajduje się bliżej piłki i zawodnik ma większą kontrolę nad nią. Dla podkreślenia efektu zamontowano krótsze sznurowanie.

Z pewnością każdy zwrócił uwagę również na stylistykę obuwia. A to wszystko dzięki trójwymiarowej teksturze na całej powierzchni cholewki buta, co dodatkowo pozytywnie wpływa na tarcie podczas kontaktu z piłką. Każda zaleta tego obuwia sprawia, że przed naszymi oczami krystalizuje się obraz idealnego napastnika, który dysponuje bardzo dobrą techniką, potrafi utrzymać się przy piłce mimo naporu obrońców, a jeszcze strzela takie bramki jak Robert Lewandowski w ostatnim meczu przeciwko Eintrachtowi Frankfurt. Chcesz strzelać jak „Lewy”? Postaw na Hypervenom Phantom! Od tej pory żaden obrońca nie będzie Ci straszny.