Paintball kraków

0
1440
Rate this post

Miłośnicy rywalizacji, zdrowej dawki adrenaliny i ekstremalnej gry zespołowej lubią spędzać wolny czas z przyjaciółmi na poligonie paintballowym.

Paintball jest grą zespołową, która dotarła do nas z USA w latach 90-tych. Polega na pozorowanej walce przy użyciu kulek z kolorową farbą na bazie żelatyny wystrzeliwanych ze specjalnych markerów paintballowych przypominających broń pneumatyczną. Markery zasilane są dwutlenkiem węgla lub sprężonym powietrzem a magazynki na kulki są zazwyczaj montowane w górnej części markera. Do zabawy, oprócz markera z kulkami, niezbędna jest maska ochronna na twarz i mundur ochronny. Trafienie przeciwnika pozostawia kolorowy ślad na ciele lub masce i eliminuje go z gry.
Miłośnicy paintballu chcący znaleźć poligon do rozgrywki wystarczy, że wpiszą w dowolną wyszukiwarkę internetową „paintball” i nazwę miasta, na przykład: „Paintball Kraków” i znajdą wiele miejsc oferujących poligon i sprzęt do zabawy.
W Krakowie można także zorganizować paintballowe imprezy integracyjne dla firm Paintball Kraków zapewnia niezapomnianą zabawę na wysokim poziomie za pomocą niezawodnego i dobrej jakości sprzętu.