Rankomat porównywarka OC AC

0
1662
Rate this post

Zbliża się powoli termin zakończenia polisy OC i AC na twoje auto? Koszty ubezpieczenia samochodu z roku na rok są coraz wyższe, dlatego naprawdę warto rozejrzeć się i sprawdzić oferty co najmniej kilku ubezpieczycieli, aby móc wybrać tę najkorzystniejszą.

A jak to zrobić w najprostszy i jednocześnie najszybszy sposób? Nic trudnego, wystarczy skorzystać z serwisu Rankomat porównywarka OC AC. Porównywarka ta posiada w swojej bazie oferty kilkunastu wiodących ubezpieczycieli na polskim rynku. Znajdziesz tam najtańsze ubezpieczenia OC oraz najlepsze pakiety OC+AC. Obliczysz i porównasz składki w dosłownie kilka minut.
Jedyne co musisz zrobić to wypełnić formularz podając najistotniejsze dane dotyczące ubezpieczanego samochodu (jego model, markę, rok produkcji, rodzaj paliwa) oraz dane właściciela pojazdu i jego kierowców, historię przebiegu ubezpieczenia itp. W wynikach zwrotnych otrzymasz oferty kilkunastu firm ubezpieczeniowych jednocześnie. Pozostaje Ci tylko wybrać tę ofertę, która w największym stopniu spełnia Twoje oczekiwania. Polisę możesz bez problemu kupić przez telefon lub internet. Proste, prawda?
Warto przeprowadzać taką analizę co roku, gdyż to, że dana polisa była najkorzystniejsza w danym roku wcale nie oznacza, że w kolejnym nadal taka będzie.