Rehabilitacja kręgosłupa Kraków

0
508
Rate this post

Bóle kręgosłupa

Bóle w okolicach kręgosłupa dotykają prawie każdego człowieka. Ich leczenie we współczesnych czasach jest na szczęście dość proste. Takie bóle kręgosłupa występują tak u ludzi młodych, jak w podeszłym wieku. Bóle kręgosłupa u ludzi młodych spowodowany jest przede wszystkim siedzącym trybem życie i brakiem odpowiedniej ilości ruchu. U ludzi starszych powodem mogą być to choroby zwyrodnieniowe lub naciągnięcia mięśni, ewentualnie chodzenie na wysokich obcasach u kobiet.

Kiedy jednak bóle kręgosłupa nas dopadną, nie należy ich bagatelizować. Rehabilitacja kręgosłupa Kraków specjalizuje się w takich schorzeniach, pod okiem dobrego lekarza a jeszcze lepiej fizjoterapeuty przyniesie nam na pewno nie tylko ulgę, ale i trwałą poprawę. Specjalista rozpozna bardzo szybko przyczynę naszych dolegliwości oraz natychmiast ustali plan działania.

Niekiedy wystarczy tylko wprowadzenie do codziennego trybu więcej ruchu, a czasami potrzebna jest długotrwała rehabilitacja lub nawet dochodzi do leczenia farmakologicznego.