Jeżeli nigdy wcześniej nie przyszło ci nocować w motelu, prawdopodobnie nie wiesz nawet, co mógłby ci on zaproponować. Odkryj zatem charakterystykę tej szczególnej bazy noclegowej, by w razie zaistniałej potrzeby szybko do niej dojechać.

Nietrudno ci będzie odnaleźć taki motel, nawet jeśli wciąż jeszcze będziesz jechać po drodze, znajdując się w swoim samochodzie czy innym pojeździe. Te nastawione na przyjmowanie kierowców Kwatery Miedzyzdroje są tworzone w ogromnych budynkach, dlatego zauważysz je już z dalekiej odległości. Prawdopodobnie o ich położeniu poinformują cię też znaki umieszczane przy drogach, dlatego zwracając na nie uwagę, dowiesz się, ile kilometrów dzieli cię od najbliższego motelu. Dostając się do niego, na pewno natrafisz w nim na wolne miejsce w pokoju jedno- lub dwuosobowym.

Regularnie podróżując, po prostu musisz znać motele i ich bogate oferty usług. Być może te bazy noclegowe nie należą do kwater najatrakcyjniejszych, ale za to pozwalają ci na komfortowy i tani odpoczynek.