Loty do Paryża

Transport lotniczy jest coraz lepiej rozwinięty, a liczba bezpośrednich połączeń wciąż rośnie. Nie tylko największe lotniska w Polsce oferują transport do europejskich stolic. Jedną z bardzo popularnych relacji są loty Katowice Paryż.
Paryż to miasto cenione ze względu na liczne zabytki, kuchnię, modę i niepowtarzalny klimat. Polacy coraz częściej decydują się na wakacje w stolicy Francji, a dzięki bezpośrednim lotom, wyjazd nie musi wiązać się z długą i męczącą podróżą. Prawdziwym symbolem Paryża, a także całej Francji, jest oczywiście Wieża Eiffla. Miasto posiada jednak o wiele więcej słynnych atrakcji turystycznych, które przyciągają podróżnych z całego świata. Należą do nich na przykład Katedra Notre-Dame, Łuk Triumfalny, Panteon oraz Sorbona. Pasjonaci historii chętnie odwiedzą miejsce pochówku Napoleona, Conciergerie oraz Palais-Royal. Warty zobaczenia jest także słynny paryski kabaret Moulin Rouge. Osoby interesujące się sztuką powinny odwiedzić Luwr oraz inne paryskie muzea, na przykład Centre Georges Pompidou lub Cluny. Warte polecenia są znane ulice, mosty, cmentarze i parki. Fani sportu powinni zobaczyć także największy stadion w Paryżu oraz korty tenisowe. Zwiedzenie miasta może zająć nawet kilka tygodni, co czyni z niego jedno z najlepszych miejsc na spędzenie wakacji.
Loty Katowice Paryż umożliwiają wygodne i niedrogie podróżowanie oraz znacznie ułatwiają organizację urlopu. Jest to doskonała okazja na spędzenie wymarzonych wakacji, nawet w przypadku ograniczonych środków finansowych.