Minęło bezpowrotnie stanie w kolejkach po zakup biletów na poszczególne środki transportu, stanie w tych środkach wreszcie z racji ograniczonej przestrzeni i miejsc czy też stanie w gigantycznych korkach w celu dostania się do upragnionego miasta…Świat się rozwija, dzisiaj możemy równie szybko dostać się do Hong Kongu czy też Pekinu a tylko od nas zależy ,,jak szybko” i co ważniejsze ,,jakim kosztem”.

Linie lotnicze prześcigają się w konstruowaniu ofert przyjaznych zarówno niedzielnym podróżnikom jak i wymagającym. Muszą dostosować swoją ofertę do potrzeb każdego z nich, dlatego też często balansują pomiędzy doborem ceny do komfortu podróży, czasu lotu do jakości. Wszystko, aby oferta zadowoliła jak najszerszą rzeszę klientów.

Loty Warszawa Hong Kong nigdy jeszcze nie były tak rozwinięte. Możemy wybrać dzień, co więcej – nawet przedział czasowy a następnie w ciągu kilku godzin zjawić się w wymarzonym dla nas miejscu, które stało się celem naszej podróży. Wygoda? Owszem, ale w XXI wieku chyba zasługujemy na coś od życia.