Szukając nadmorskich pensjonatów można wybrać ten nazywany ?Syreną?. Oczywiście wówczas to trzeba wybrać konkretną miejscowość. Oferta ta jest wystarczająco zachęcająca, choćby ze względu na niewygórowaną cenę, która to dodatkowo nie rzutuje na wyposażenie i ogólny standard tego miejsca. Ośrodek w swej ofercie posiada wyłącznie apartamenty krynica morska, gdzie to przygotowano zakwaterowanie w 4-osobowych pokojach. W zasadzie mowa tu o salonie i sypialni, ale oczywiście to jeszcze nie wszystko.

Noclegi krynica morska to w tym przypadku 280 zł za dobę, za co otrzymuje się apartament z telewizją, radiem, aneksem kuchennym, lodówką, łazienką (z natryskiem), czajnikiem z zestawem kuchennym, a nawet sprzętem plażowym. Ponadto pensjonat krynica morska ?Syrena? do dyspozycji oddaje dodatkową kuchnię, miejsce na grilla, parking i plac zabaw dla dzieci.

Można tu wspomnieć o znakomitej lokalizacji. Spokojna okolica, ogrodzony teren i bliskość do plaży zapewniona. Pomimo, że pensjonat nie znajduje się w centrum, niedaleko od niego zlokalizowane się sklepy i restauracje. W pobliżu jest wiele pięknych morskich zakątków, dzięki czemu każdy spacer przebiega w przyjemnej atmosferze.