Joy fitness Chełm

0
4283
Rate this post

Joy Fitness Chełm

W dzisiejszych czasach ruch jest niezwykle istotny. To on zapewnia nam sprawność, relaks oraz zdrowie, ale także dba o naszą kondycję. Sporo osób decyduje się na bieganie w plenerze, jednak szczególnie w okresie zimowym jest to niemożliwe przez wzgląd na panujące niskie temperatury, ale przede wszystkim należy mieć na uwadze złą i niebezpieczną dla zdrowia jakość powietrza.
Istnieje wiele sposobów na to, by zapewnić sobie kondycję i utrzymać sprawność ruchową. Warto zatem zorientować się, gdzie istnieje możliwość realizacji zestawu ćwiczeń, który będzie nam odpowiadał. Jednym z kompleksów fitness zlokalizowanych w Chełmie jest Hot Fitness Chełm.

Joy Fitness Chełm to kompleks fitness mający w swojej lokalizacji wiele możliwości treningu. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Wojsławickiej 2 w Chełmie. Joy Fitness daje możliwość treningu indywidualnego w postaci vacu fitness, solarium, sauny, a także aerobiku oraz siłowni, a wszystko to w niskich cenach w porównaniu do konkurencji.
Na terenie kompleksu Jot Fitness Chełm przewidziano parking.
Klub akceptuje karty FitSport, SportProfit, MultiSport Classic, MultiSport Plus, MultiSport Senior i MultiActive.
Joy Fitness Chełm jest otwarty dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 21, a także w soboty od 9 do 16.

Klub Joy Fitness zapewnia pełną gamę różnego typu zajęć, z pewnością każda osoba znajdzie coś dla siebie.
Zajęcia w dziedzinie aerobiku prowadzone są w różnych trybach m.in. brzuch-uda-pośladki, spalanie, modelowanie sylwetki, zumba fitness, step fun, trening obwodowy, joga czy fat killer.