Argentyński piłkarz Gabriel Heinze opuszcza Santiago Bernabeu

0
1149
Rate this post

Argentyński piłkarz Gabriel Heinze opuszcza Santiago Bernabeu. Piłkarz podpisze trzyletnią umowę z Olympique Marsylia i jest z tego powodu bardzo szczęśliwy.

– Spędziłem dwa lata w stolicy Hiszpanii, czułem się tutaj bardzo dobrze i poznałem wiele wspaniałych osób – mówi Heinze.

– Mam tutaj naprawdę wspaniałych przyjaciół. Dołączam teraz do nowego dużego projektu Olympique Marsylia. Dla mnie to nowe wyzwanie, coś wspaniałego. Mam nadzieję, że będę miał pełną satysfakcję z bycia w nowym klubie. Santiago Bernabeu opuszczam z podniesioną głową – dodał Argentyńczyk.

Po tym jak Alexandr Hleb trafił do Bundesligi, włodarze włoskiego Interu Mediolan zainteresowani są pozyskaniem pomocnika Realu Madryt Rafaela Van der Vaarta – informuje Il Corriere Dello Sport.
Holender chce opuścić Santiago Bernabeu, bo zdaje sobie sprawę z faktu, że nie będzie miał możliwości regularnych występów w ekipie Królewskich w przyszłym sezonie. 27-letni piłkarz widziany z kolei jest w swoim zespole przez trenera Jose Mourinho. Transfer piłkarza miałby zostać zrealizowany jeszcze przed Superpucharem Włoch, czyli 8 sierpnia.