Kosmeceutyki

0
704
Rate this post

Rozjaśnianie przebarwień na skórze

Próbowałaś już wszystkiego, a przebarwienia na Twojej skórze dalej pozostają? Wydaje Ci się, że czas się z nimi pogodzić? A co, jeśli istnieją naprawdę skuteczne preparaty, które pozwalają rozjaśnić przebarwienia i przywrócić skórze jej naturalny, piękny wygląd? Jeśli uważasz, że to bajka, to znaczy, że nie znasz jeszcze preparatów, które określane są mianem kosmeceutyki.
Nie są trakcyjnymi lekami. Nie są też typowymi kosmetykami. Kosmeceutyki łączą te dwie właściwości. A to za sprawą biotechnologii i badań farmaceutycznych. W warunkach laboratoryjnych udało się bowiem połączyć i skoncentrować substancje aktywne biologicznie na tyle skutecznie, że powstała cała gama preparatów, które rozjaśniają przebarwienia.
Jak to możliwe? Najpierw inteligentnie rozpoznają problem i leczą uszkodzone struktury. Następnie wnikają w najgłębsze warstwy skóry i tam oddziałują na pigment, który przebarwienia spowodował. Bez względu więc na to, czy wybierzesz krem, serum czy olejek, wybierzesz produkt skuteczny.